Arama yapmaya başlamak için en az 2 harf giriniz

Çay Makineleri

52 Ürün var

Değerlendirme

Fiyat Aralığı

Hazırlanma Süresi

Kargo

Çay Malzemeleri, Makineleri Nedir?

Restoran, cafe, otel, catering veya küçük ya da büyük işletmelerin büyük bir çoğunluğunda en fazla tüketilen su haricindeki içecek çaydır. Evlerde veya küçük çalışma ofislerine klasik bir çaydanlık veya çaycı yeterli olurken çalışan sayısının fazla olduğu iş yerleri, fabrika ve kurumsal kurumlarda bu klasik çaydanlık ve çaycılar yetersiz olmakta ve daha profesyonel çözümler aranmaktadır. Endüstriyel çay makineleri sayesinde bu ihtiyacın tamamını kolayca karşılayabilirsiniz. Sanayi tipi çay makinelerinin diğer önemli özelliklerinden biri ise musluklu sistemleri sayesinde çayı bardaklara daha kolay bir şekilde doldurabilip, daha az enerji tüketerek daha fazla çay üretebilmenizdir. Çay makinelerini termostatlı sistemleri sayesinde istenilen sıcaklıkta ayarlayabilir ve istediğiniz zamanda tüketebilirsiniz.

Çay Makineleri Nasıl Kullanılır?

Sıcak su haznesine eklemiş olduğunuz suyun 5 ila 10 dakika arasındaki bir süreden sonra kaynamasıyla, çay demliğine çayınızı ekledikten sonra çayı bir müddet demlendirdikten sonra çayınız servise hazırdır.

Çay Malzemeleri Fiyatları

Evde, iş yerlerinde veya diğer etkinliklerinizde çay hazırlamanız için gereken tüm Çay Makineleri, Sıcak Su Otomatları ve diğer tüm malzemeleri en uygun fiyata bymirket.com’ da bulabilirsiniz. Çayınız hep taze kalması temennisiyle.  

Devamını Göster