Arama yapmaya başlamak için en az 2 harf giriniz

Buz Makineleri

0 Ürün var

Değerlendirme

Fiyat Aralığı

Hazırlanma Süresi

Kargo

Aradığınız kriterlere uygun her hangi bir ürün bulunamadı.

Buz Makinesi Nedir?

Buz makinesi gıdalarınızı soğuk bir şekilde muhafaza etmek veya sunmak için kullanılan mutfakta da oldukça önemli bir yeri olan bir endüstriyel mutfak malzemesidir. Özellikle yaz aylarında buz yapmak için kullanılır. İhtiyacınıza uygun kaliteli buz makinelerini bymirket.com da bulabilirsiniz.

Buz Makinesi Nerede Kullanılır?

Buz yapma makineleri birçok alanda kullanılabilir. Bunların başında soğutarak muhafaza etme ve sunum gerçekleştirme gelir. Genellikle küçük işletmeleriniz de içeceklerinizi soğuk bir şekilde ikram etmek için kullanılabileceği gibi cafe, restoran, otel gibi büyük işletmelerde ise gıdaların soğuk bir şekilde saklanabilmesi ve bozulmaması için kullanılır.

Buz Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Buz makineleri kullanım amaçlarına göre farklı sınıflara ayrılırlar. Bunlar donduruculu buz makineleri, portatif buz makineleri, ticari buz makineleri olarak ayırabiliriz. Donduruculu buz makineleri genellikle evlerimizde veya küçük işletmeler de kullanabileceğimiz belirli bir süre de sınırlı sayıda buz yapabileceğimiz buz makinesi çeşididir. Portatif buz makineleri yanınız da taşıyabileceğiniz iç hacmi geniş genellikle gıdalarınızı saklamak için kullanılan kolay ve taşınabilir olması, hızlı ve küçük olması yönüyle evlerde en sık tercih edilen buz makinesi çeşididir. Ticari buz makineleri genellikle büyük işletmelerde kullanılan çeşitli kullanım amaçlarına olanak sağlayan, hızlı ve çabuk buz üretimiyle büyük işletmelerin vazgeçilmezidir. Çokça tercih edilen buz makineleri arasında yaprak buz makinesi, küp buz makinesi, kuru buz makinesi gibi çeşitlerde yer almaktadır. Buz makineleri ile üretilen buzlarla balık çeşitlerinin de muhafaza edilmesi sağlanabilir. En kaliteli buz yapma makinelerini bymirket.com da bulabilirsiniz.

Buz Makinesi Fiyatları?

Ticari işletmeleriniz de sizi 1 adım daha öne taşıyacak endüstriyel ekipmanların başında buz yapma makineleri oldukça önemli bir role sahiptir. Buz makinelerinin fiyatları ürünün özelliklerine ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. İşletmeleriniz için en kaliteli buz makinelerini en ucuz fiyata bymirket.com da bulabilirsiniz.

Buz Makinesi Özellikleri?

Buz Yapma Kapasitesi: İşletmeniz için bir buz makinesi alırken tercih edeceğiniz özelliklerde birisi buz yapma kapasitesidir. Buz yapma kapasitesi ürünün uygun sıcaklık içerisinde makinenin içerisine koyduğunuz su miktarına göre ne kadar buz elde edeceğinizi belirtir.

Buz Depolama Kapasitesi: İşletmenizin yoğunluğuna göre üreteceğiniz buz miktarı da oldukça önemli bir kriter. Deponuz da kullanıma hazır şekilde buz kalıplarının olması sizi oldukça rahatlatacaktır. İşletmenizin en yoğun olduğu anda bile sizin hazır olmanız buz makinesi seçerken dikkat edeceğiniz en önemli kriter. Bunun için işletmenize buz makinesi almadan önce dikkat etmeniz gereken kriterlerden bir tanesi de buz depolama kapasitesidir. 

Buz depolama adedi: Buz makinenizin kapasitesi geniş olsa bile içine alacağı buz adedi buzların büyüklüğüne bağlı olmaktadır. Buda makinenizi seçerken dikkat etmeniz gereken önemli bir detaydır. Ürettiğiniz buzları içeceklerinizde kullanacaksanız ve kısıtlı miktar da buz küpünüz varsa bu sizi zor durumda bırakacaktır. Bunun için bymirket.com da aradığınız buz makinelerini uygun fiyata bulabilirsiniz.

Ortalama buz ağırlığı: Buz makinenizde ürettiğiniz buzların kullanım alanınıza göre hacmi ve ağırlığı da önemlidir. İşletmeniz de kullanacağınız buz makinelerini seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer kriter de ortalama buz ağırlığıdır. Ürettiğiniz buzlar sizin için fazla büyük veya fazla küçük kalması sizin makinenizden aldığınız performansı düşürmektedir. Sizin için en uygun buz makinelerini bymirlet.com da bulabilirsiniz.

Devamını Göster