Arama yapmaya başlamak için en az 2 harf giriniz

Değerlendirme

Fiyat Aralığı

Hazırlanma Süresi

Kargo

Bardak Yıkama Makineleri
Giyotin Tip Bulaşık Yıkama Makineleri
Kazan Yıkama Makinesi
Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makineleri
Tezgah Altı Bulaşık Makineleri
Aradığınız kriterlere uygun her hangi bir ürün bulunamadı.

Bulaşık Makinesi Nedir?

Mutfakta her şeyden önce temizlik ve hijyen gelir. İşletmenizde müşterilerinize temiz ve hijyenik bir mutfakta gıdalarınızı ve içeceklerinizi hazırlamak oldukça önemli bir nokta. Restoran, otel, cafe, catering gibi yemek üretimi yapılan alanlarda ise zorunlu bir durumdur. İşletmenizin türüne göre temizlik için kullanılacak maddeler ve ürünler değişiklik gösterebilir. İşletmenizin durumuna göre çeşitli bulaşık makinelerine ihtiyacınız olabiliyor. Bunun gibi durumlar için bymirket.com çeşitli ürün yelpazesiyle sizin hizmetinizde.

 

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Fiyatları?

Ticari işletmelerinizin mutfaklarında temizlik ve hijyeni sağlamak oldukça önemlidir. Bulaşık makinenizi alırken bulaşık makinenizin özelliklerini de dikkate alarak satın almalısınız.

Mutfağınız da kullanacağınız bulaşık makinesinin özelliklerine göre fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. En ucuz fiyata en kaliteli bulaşık makinelerini bymirket.com da bulabilirsiniz.

 

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Çeşitleri?

Mutfakta temizlik oldukça önemlidir bunun için mutfağınız da kullanacağınız temizlik ürünlerini tercih etmekte oldukça önemli bir konu. Bulaşık makinesi seçerken işletmenizin durumuna göre en uygun özellikler de bir ürün seçmek sizi ve işletmenizi bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Öncelikle mutfağınız da kullanacağınız bulaşık makinesinin tipini belirlememiz lazım.

Giyotin tip bulaşık makinesi size yüksek hijyen koşulu sağlar, dayanıklıdır ve paslanmaz çelikten yapılmasıyla uzun ömürlüdür. Durulama imkanı sağlayan tasarımları mevcuttur. Ergonomik, kullanımı basit, fonksiyonel makinelerdir. Bir başka tercih edilen bulaşık makinesi kazan yıkama makinesi.

Kazan yıkama makineleri genellikle büyük ölçekli tencerelerin temizlenmesinde kullanılan bulaşık makineleridir. Cafe, restoran, otel, yemek pişirilen geniş kitleye sahip işletmeler de kullanılır. Endüstriyel mutfakta kullanılan bir diğer bulaşık makinesi tipi Konveyörlü bulaşık makinesidir.

Konveyörlü bulaşık makineleri genellikle fabrikalar ve yemekhaneler gibi büyük ölçekte hizmet veren işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Konveyörlü bulaşık makinesi bir bant sayesinde bulaşık makinesinin içerisine basketlerin içinde bulaşıkların aktarılmasıyla oldukça hızlı ve pratik bir şekilde bulaşıkların yıkanmasını sağlar. İsteğe bağlı olarak kurutmalı olan tasarımları da mevcuttur. Son olarak endüstriyel mutfakta sıkça kullanılan bir diğer bulaşık makinesi tipi tezgah altı bulaşık makinesi.

Evlerimiz de kullandığımız bulaşık makinelerinden farklı olarak tezgah altı bulaşık makineleri daha fazla bulaşık yıkama kapasitesi, fonksiyonel olması ile endüstriyel mutfakta sıkça tercih edilen bulaşık makinelerin başında geliyor. Bardak yıkama ve tabak yıkama olarak farklı çeşitler için özel olarak tasarlanmış tezgah altı bulaşık makineleri mevcuttur.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Özellikleri?

Mutfak ekipmanı seçiminde en önemli noktalardan birisi alacağınız ürünün özelliklerini işletmenize uygun şekilde seçmekten geçer. Bulaşık makinesi seçimin de dikkat edilmesi gereken özelliklerden bazıları bulaşık makinesinin kapasitesi, durulama özelliği, ısıtıcı gücü, basket alma miktarı, elektrik gücü gibi özelliklere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Devamını Göster